Продукція > KEMET > T550B227M008AH4251
T550B227M008AH4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 20% ESR=120mOhms.
Інші пропозиції T550B227M008AH4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B227M008AH4251 T550B227M008AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 20% ESR=120mOhms