Продукція > KEMET > T550B256M100AH4252
T550B256M100AH4252
T550B256M100AH4252 KEMET
T550B256M100AH4252.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 100V 25uF 20% ESR=190mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B256M100AH4252 T550B256M100AH4252 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 100V 25uF 20% ESR=190mOhms