Продукція > KEMET > T550B256M100AT0100
T550B256M100AT0100
T550B256M100AT0100 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 100VDC 25uF 20% ESR=190mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B256M100AT0100 T550B256M100AT0100 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 100VDC 25uF 20% ESR=190mOhms