Продукція > KEMET > T550B397K015AH4251
T550B397K015AH4251
T550B397K015AH4251 KEMET
T550B397K015AH4251.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 10% ESR=90mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B397K015AH4251 T550B397K015AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 10% ESR=90mOhms