Продукція > KEMET > T550B397K015AT4251
T550B397K015AT4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 10% ESR=90mOhms.
Інші пропозиції T550B397K015AT4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B397K015AT4251 T550B397K015AT4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 10% ESR=90mOhms