Продукція > KEMET > T550B397M015AH4250
T550B397M015AH4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 20%.
Інші пропозиції T550B397M015AH4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B397M015AH4250 T550B397M015AH4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 15V 390uF 20%