Продукція > KEMET > T550B406K030AH
T550B406K030AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 40UF 30V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 30V 40uF 10% ESR=170mOhms.
Інші пропозиції T550B406K030AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B406K030AH T550B406K030AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 30V 40uF 10% ESR=170mOhms