Продукція > KEMET > T550B406M030AH
T550B406M030AH
T550B406M030AH KEMET
KEM_T2059_T550-1104473.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 30V 40uF 20% ESR=170mOhms
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T550B406M030AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B406M030AH Виробник : Kemet KEM_T2059_T550.pdf Description: CAP TANT POLY 40UF 30V AXIAL