Продукція > KEMET > T550B406M030AT
T550B406M030AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 40UF 30V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 30volts 40uF 20%.
Інші пропозиції T550B406M030AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B406M030AT T550B406M030AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 30volts 40uF 20%