Продукція > KEMET > T550B476K050AH
T550B476K050AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 10% ESR=150mOhms.
Інші пропозиції T550B476K050AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B476K050AH T550B476K050AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 10% ESR=150mOhms