Продукція > KEMET > T550B476M050AH4250
T550B476M050AH4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20%.
Інші пропозиції T550B476M050AH4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B476M050AH4250 T550B476M050AH4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20%