Продукція > KEMET > T550B476M050AH4251
T550B476M050AH4251
T550B476M050AH4251 KEMET
T550B476M050AH4251.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20% ESR=150mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B476M050AH4251 T550B476M050AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20% ESR=150mOhms