Продукція > KEMET > T550B506K025AH
T550B506K025AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 50uF 10% ESR=170mOhms.
Інші пропозиції T550B506K025AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B506K025AH T550B506K025AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 50uF 10% ESR=170mOhms