Продукція > KEMET > T550B506M025AH4250
T550B506M025AH4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 50UF 25V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 50uF 20%.
Інші пропозиції T550B506M025AH4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B506M025AH4250 T550B506M025AH4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3316684.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 50uF 20%