Продукція > KEMET > T550B567K010AH
T550B567K010AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 560uF 10%.
Інші пропозиції T550B567K010AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B567K010AH T550B567K010AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 560uF 10%