Продукція > KEMET > T550B567K010AH4251
T550B567K010AH4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 560uF 10% ESR=90mOhms.
Інші пропозиції T550B567K010AH4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B567K010AH4251 T550B567K010AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-3700178.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 560uF 10% ESR=90mOhms