Продукція > KEMET > T550B686K030AH4251
T550B686K030AH4251
T550B686K030AH4251 KEMET
T550B686K030AH4251.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 10% ESR=140mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B686K030AH4251 T550B686K030AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 10% ESR=140mOhms