Продукція > KEMET > T550B686M030AH4251
T550B686M030AH4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 30volts 68uF 20%.
Інші пропозиції T550B686M030AH4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B686M030AH4251 T550B686M030AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 30volts 68uF 20%