Продукція > KEMET > T550B686M030AT
T550B686M030AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 20% ESR=140mOhms.
Інші пропозиції T550B686M030AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B686M030AT T550B686M030AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 20% ESR=140mOhms