Продукція > KEMET > T550B686M030AT4250
T550B686M030AT4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 20%.
Інші пропозиції T550B686M030AT4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B686M030AT4250 T550B686M030AT4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 30V 68uF 20%