Продукція > KEMET > T550B687K008AH
T550B687K008AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 8V 680uF 10% ESR=90mOhms.
Інші пропозиції T550B687K008AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B687K008AH T550B687K008AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 8V 680uF 10% ESR=90mOhms