Продукція > KEMET > T550B687M008AH
T550B687M008AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8volts 680uF 20%.
Інші пропозиції T550B687M008AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B687M008AH T550B687M008AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8volts 680uF 20%