Продукція > KEMET > T550B687M008AT4250
T550B687M008AT4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 8V 680uF 20%.
Інші пропозиції T550B687M008AT4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B687M008AT4250 T550B687M008AT4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 8V 680uF 20%