Продукція > KEMET > T550B706K015AH
T550B706K015AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 15volts 70uF 10%.
Інші пропозиції T550B706K015AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B706K015AH T550B706K015AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 15volts 70uF 10%