Продукція > KEMET > T550B706M015AH4250
T550B706M015AH4250
T550B706M015AH4250 KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 15V 70uF 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B706M015AH4250 T550B706M015AH4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 15V 70uF 20%