Продукція > KEMET > T550B706M015AT4251
T550B706M015AT4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 15V 70uF 20% ESR=140mOhms.
Інші пропозиції T550B706M015AT4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B706M015AT4251 T550B706M015AT4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 15V 70uF 20% ESR=140mOhms