Продукція > KEMET > T550B756K075AH0100
T550B756K075AH0100
T550B756K075AH0100 KEMET
T550B756K075AH0100.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 75VDC 75uF 10% ESR=110mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B756K075AH0100 T550B756K075AH0100 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 75VDC 75uF 10% ESR=110mOhms