Продукція > KEMET > T550B756K075AT
T550B756K075AT
T550B756K075AT KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 75volts 75uF 10%
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T550B756K075AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B756K075AT T550B756K075AT Виробник : KEMET T550B756K075AT.pdf Description: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL