Продукція > KEMET > T550B756K075AT4252
T550B756K075AT4252
T550B756K075AT4252 KEMET
T550B756K075AT4252.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 75V 75uF 10% ESR=110mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B756K075AT4252 T550B756K075AT4252 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 75V 75uF 10% ESR=110mOhms