Продукція > KEMET > T550B756M075AH4252
T550B756M075AH4252
T550B756M075AH4252 KEMET
T550B756M075AH4252.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 75V 75uF 20% ESR=110mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B756M075AH4252 T550B756M075AH4252 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 75V 75uF 20% ESR=110mOhms