Продукція > KEMET > T550B827K006AT
T550B827K006AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 820UF 6V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3 VDC 820uF 10% ESR=90mOhms.
Інші пропозиції T550B827K006AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B827K006AT T550B827K006AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3 VDC 820uF 10% ESR=90mOhms