Продукція > VISHAY SPRAGUE > T56D106M050CSA120
T56D106M050CSA120
T56D106M050CSA120 Vishay Sprague
t56.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 10uF 20% 50V Case D ESR-120mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T56D106M050CSA120 T56D106M050CSA120 Виробник : Vishay Sprague t56.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
товару немає в наявності
T56D106M050CSA120 T56D106M050CSA120 Виробник : Vishay / Sprague t56.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10uF 20% 50V Case D ESR-120mOhms