Продукція > VISHAY SPRAGUE > T56D157M010CSA025
T56D157M010CSA025
T56D157M010CSA025 Vishay Sprague
t56.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T56D157M010CSA025 T56D157M010CSA025 Виробник : Vishay Sprague t56.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
T56D157M010CSA025 T56D157M010CSA025 Виробник : Vishay / Sprague t56.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 150uF 20% 10V Case D ESR-25mOhms