Продукція > VISHAY SPRAGUE > T56D336M025CSA060
T56D336M025CSA060 Vishay Sprague
t56.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 33uF 20% 25V Case D ESR-60mOhms.
Інші пропозиції T56D336M025CSA060
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T56D336M025CSA060 Виробник : Vishay Sprague t56.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
на замовлення 500 шт:
T56D336M025CSA060 T56D336M025CSA060 Виробник : Vishay / Sprague t56.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 33uF 20% 25V Case D ESR-60mOhms