Продукція > VISHAY SPRAGUE > T56D337M010CSA025
T56D337M010CSA025
T56D337M010CSA025 Vishay Sprague
t56.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V