Продукція > VISHAY POLYTECH > T58BB226M025C0100
T58BB226M025C0100
T58BB226M025C0100 Vishay Polytech
t58.pdf
Виробник: Vishay Polytech
Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: BB
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - T58BB226M025C0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.1 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 850mA, Produktpalette: vPolyTan T58 Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T58BB226M025C0100 T58BB226M025C0100 Виробник : VISHAY t58.pdf Description: VISHAY - T58BB226M025C0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, B, 0.1 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 850mA
Produktpalette: vPolyTan T58 Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
T58BB226M025C0100 T58BB226M025C0100 Виробник : Vishay / Sprague t58.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 22uF 25volts 20% 100mohms maxESR
Мінімальне замовлення: 4
T58BB226M025C0100 T58BB226M025C0100 Виробник : Vishay Polytech t58.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: BB
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 850mA
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 6
T58BB226M025C0100 T58BB226M025C0100 Виробник : Vishay t58.pdf Cap Tant Polymer 22uF 25VDC BB CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 2mm) SMD 3528-20 0.1 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 22uF; 25VDC; 3528; SMD; ESR: 100mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case - inch: 3528
Tolerance: ±20%
ESR value: 100mΩ