Продукція > KEMET > T597S336M006APE200
T597S336M006APE200
T597S336M006APE200 KEMET
KEM_T2073_T59X-3316825.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 33uF AEC-Q200 20% ESR=200mOhms
на замовлення 4903 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T597S336M006APE200 T597S336M006APE200 Виробник : KEMET T597S336M006APE200 Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V