Продукція > KEMET > T598B107M004ATE055
T598B107M004ATE055
T598B107M004ATE055 KEMET
T598B107M004ATE055
Виробник: KEMET
Description: KEMET - T598B107M004ATE055 - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 4 V, B, 0.055 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 1.52A
Produktpalette: T598 KO-CAP Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - T598B107M004ATE055 - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 4 V, B, 0.055 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 1.52A, Produktpalette: T598 KO-CAP Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T598B107M004ATE055 T598B107M004ATE055 Виробник : KEMET T598B107M004ATE055 Description: KEMET - T598B107M004ATE055 - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 4 V, B, 0.055 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 1.52A
Hersteller-Größencode: B
Produktbreite: 2.8mm