Продукція > KEMET > T598B335M035AHS150
T598B335M035AHS150
T598B335M035AHS150 KEMET
KEM_T2073_T59X
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1411
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 35 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T598B335M035AHS150 T598B335M035AHS150 Виробник : KEMET KEM_T2073_T59X.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 3.3uF 20% SnPb 5% Pb min ESR=150mOhms AEC-Q200