Продукція > KEMET > T598B475M035AHE200
T598B475M035AHE200
T598B475M035AHE200 KEMET
T598B475M035AHE200
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.