Продукція > KEMET > T598D107M025ATE050
T598D107M025ATE050
T598D107M025ATE050 KEMET
KEM_T2073_T59X.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 7343 ESR=50mOhms AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук