Продукція > VISHAY > T63ZB502KT20
T63ZB502KT20
T63ZB502KT20 Vishay
t63.pdf
Виробник: Vishay
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 14(Elec)/15(Mech)Turns 1.8mm (6.8 X 7.8 X 5mm) Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T63ZB502KT20 T63ZB502KT20 Виробник : Vishay t63.pdf Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 14(Elec)/15(Mech)Turns 1.8mm (6.8 X 7.8 X 5mm) Pin Thru-Hole Tube