T69-295-295-0.04-0
T69-295-295-0.04-0 t-Global Technology
1168Part-Numbers.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 295MMX295MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0016" (0.040mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 295.00mm x 295.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K