T73YP201KT20
T73YP201KT20 Vishay / Sfernice
t73-1764337.pdf
Виробник: Vishay / Sfernice
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" SQ V/ADJ 200
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.276" x 0.260" Face (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції T73YP201KT20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T73YP201KT20 T73YP201KT20 Виробник : Vishay t73.pdf Res Cermet Trimmer 200 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.6 X 7 X 4.87mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
T73YP201KT20 T73YP201KT20 Виробник : Vishay Sfernice t73.pdf Description: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.276" x 0.260" Face (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms