Продукція > T75 > T75S1D112-12
T75S1D112-12
T75_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T75S1D112-12
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 14A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 14 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 5600VA.
Інші пропозиції T75S1D112-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T75S1D112-12 T75S1D112-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T75_Series.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 14A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 14 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 5600VA
товару немає в наявності
T75S1D112-12 T75S1D112-12 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_T75_0115-579078.pdf General Purpose Relays 10 AMP 12VDC SPST NO