T77V1D10-05
T77V1D10-05 TE Connectivity / P&B
ENG_CD_1_1393194_9_E1-646055.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO 10A 5VDC MINI PCB RELAY
на замовлення 1993 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 90 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.25 VDC, Must Operate Voltage: 3.75 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T77V1D10-05 T77V1D10-05 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T77&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 90 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.25 VDC
Must Operate Voltage: 3.75 VDC