Продукція > T7N > T7NS5D1-48
T7NS5D1-48
Виробник:
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T7NS5D1-48
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 9 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 4000VA.
Інші пропозиції T7NS5D1-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T7NS5D1-48 T7NS5D1-48
Код товару: 81593
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
T7NS5D1-48 Виробник : Tyco T7N.pdf POWER RELAY, SPDT, 48VDC, 10A, PC BOARD Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
T7NS5D1-48 T7NS5D1-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7F1308242_T7N%7F0411%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_1308242_T7N_0411.pdf%7F2-1393186-0 Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 9 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 4000VA
T7NS5D1-48 T7NS5D1-48 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T7N_0411-117002.pdf General Purpose Relays SPDT 10A 48VDC