Продукція > ST > T835-600G D2PAK
T835-600G D2PAK
T835-600G D2PAK ST
info-tr008btb08-800b.pdf
Виробник: ST
Код виробника: T835-600G RoHS Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=35mA T835-600G-TR Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: T835-600G RoHS Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=35mA T835-600G-TR Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T835-600G D2PAK Виробник : ST info-tr008btb08-800b.pdf Код виробника: T835-600G Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=35mA T835-600G-TR Triacs
на замовлення 77892 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
T835-600G D2PAK Виробник : ST info-tr008btb08-800b.pdf Код виробника: T835-600G-TR Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=35mA T835-600G-TR Triacs