T90S5D42-18
T90S5D42-18 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 18VDC 30A SPDT(32.26mm 27.43mm 20.4mm) THT
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук