T910W-10R SR Passives
SR_Passives-T910.pdf
Виробник: SR Passives
Підстроювальний резистор, R = 10 Ом, Розм = 10 x 9,5 x 4,8 мм, Підтип = багатоооборотний, Р, Вт = 0,5 Вт, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = Вивідний в одну лінію, ТКО, ppm/°C = 100,... Група товару: Резистори Корпус: 3/8" Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 10Ω; 500mW; THT; ±10%; linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: multiturn, Resistance: 10Ω, Power: 0.5W, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Characteristics: linear, Track material: cermet, Potentiometer standard - inch: 3/8", Temperature coefficient: 100ppm/°C, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 10x9.5x4.8mm, Number of mechanical turns: 28, Engineering PN: 64W; 67W; 3296W; T93YA, Operating temperature: -55...125°C, Control: vertical, Mechanical durability: 200 cycles.
Інші пропозиції T910W-10R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 10Ω; 500mW; THT; ±10%; linear
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Resistance: 10Ω
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Potentiometer standard - inch: 3/8"
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 10x9.5x4.8mm
Number of mechanical turns: 28
Engineering PN: 64W; 67W; 3296W; T93YA
Operating temperature: -55...125°C